Автостатьи

Авто сигналізація, шумоізоляція авто — недорого і надійно

13 Сентябрь 2011

Авто сигналізація, шумоізоляція авто — недорого і надійно

«Maximum Security» пропонує Вашій увазі багатий вибір сигналізацій і самого різноманітного обладнання для Вашого автомобіля. Майстри нашого сервіс-центру зможуть підібрати оптимальне для моделі Вашого автомобіля обладнання та виконають надійний, професійний його монтаж.

Запрошуємо Вас зайти на наш сайт з докладним каталогом і технічними характеристиками пристроїв або ж безпосередньо прийти в офіс нашої фірми на півночі Петербурга. Адже ефективна авто сигналізація і з різними параметрами, кращі новинки в області автозвуку — це далеко не все, що Ви зможете придбати у нас.

У числі найбільш затребуваних моделей автосигналізацій (зі зворотним зв'язком або без неї, індикатором, інтуїтивно зрозумілим управлінням) можна відзначити такі вироби, як Сталкер, Challenger, Scher-Khan, Sheriff, Star line, Pandora та інші моделі, незмінно перевірені не одним поколінням автолюбителів . Як правило, наші клієнти найчастіше звертають увагу на такі параметри, як простота управління, кількість і конкретний набір функцій, в тому числі, звуковий та візуальний режими нагадування, різні способи програмування.

Хочеться також відзначити і ще одну затребувану послугу в нашої фірми: йдеться про шумоізоляції автомобіля — при здійсненні робіт з шумоізоляції ми не економимо на використовуваних матеріалах, а значить, домагаємося максимального ефекту в ліквідації сторонніх шумів, неабияк заважають при водінні. Силами наших майстрів шумоізоляція авто виконується різних видів — мінімальна, оптимальна і максимальна, потрібну категорію замовник визначає для себе сам-крім того, можлива ізоляція від шуму окремих деталей (підлог або дверей).

Якщо Ви бажаєте взяти наші пропозиції, сміливо звертайтеся в «Maximum Security» за контактними телефонами, щоб отримати всю інформацію про те, як можна скористатися тими чи іншими послугами-наші співробітники дадуть відповідь на будь-яке хвилює Вас питання, а ми завжди будемо раді прийти на допомогу .

You Might Also Like